06-12-2018 07:56 info@semrehberi.com
Takip Edin:
Joomla için Seo Yapılandırması

Joomla için Seo Yapılandırması

Sponsor Bağlantı
468 Banner

Joomla Seo YapılandırmasıJoomla web sitelerinde sayfalar http://www.semrehberi.com/administrator/index.php?option=com_content << bu şekle benzer linkler halinde görünür. Bu tarz sayfa linkleri seo açısından dezavantaj oluşturmaktadır.

Web sitemizin Arama motorlarına uyumlu ve indexlenmesi kolay hale getirmek bizi Google de rakip sitelere göre 1 adım önde olmamızı sağlar. Seo yapılandırmamızı hallettikten sonra sitemizdeki konuların linkleri örnek olarak >> http://www.semrehberi.com/adwords/70-adwords-ipucu.html bu şekilde görüntülenecektir. Bu yöntem Seo açısından sitemize çok faydalı olup bizi üst sıralara çıkarabilmektedir..

Anlatmış olduğum yöntem Linux Serverlerde denenmiş, bizzat kendi sitemizde kullanmaktayız. Windows sunucularda denenmemiştir. Konumuzla ilgili dosyalar win.zip dosyası halinde alltta verdiğim Download linkinden indirebilirsiniz.. Dosya içeriğinde anlatımlar Once-benioku.txt metin belgesinde yazılı olup gerekli tüm anlatım mevcuttur..

Download

 

 

 

 

Benzer Yazılar

  • Hedef Sayfanızın Performansını Arttırın
  • Google Adwords vs SEO
  • Samsung Galaxy S7 Nougat 7.0 güncellemesi
Serkan OKTAY Hakkında
Serkan OKTAY 2005 yılı itibariyle web tasarım ve programlama konularını meslek edinerek 2009 yılından itibaren deneyimlerine Google arama motoru optimizasyonu (SEO) ve AdWords, Sosyal medya ve reklam danışmanlığı konularını katarak, bu konularda sertifika ve deneyim sahibi olmuştur. Günümüzde Sertifikalı interaktif reklam danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

oogle+'da Takip Edin
 
acebook Sayfamız
En Popüler Konular
Son Tweet’ler