06-12-2018 07:48 info@semrehberi.com
Takip Edin:

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım ve Kurumsal Web Tasarım

Kişisel ve Kurumsal firmalar günümüzde web üzerinde olmak, fimalarını tanıtmak amacındalar, artık bir firma internet üzerinde bulunur olmak zorunda özellikle bu nedenle google aramalarında üst sıralarda çıkma zamanın en önemli konusu haline gelmiştir. Artık web sistemleri günümüzde kulllanıcılara cevap verecek şekilde geliştirilmektedir Buna semantik web deniliyor, yani kullanıcıları anlayan onlara karşılık verebilen bir sistem.

Son zamanlarda Web tasarımcılar web sayfalarını daha çok popüler olan, google ‘a uyumlulukları ile bilinen içerik yönetim sistemli (CMS) türünde web sistemlerle kurmaktadırlar.

Bu sistemlerin en popüler olanları WordPress ve Joomla ( CMS ) sistemleridir, bunun dışında e-ticaret sistemi olan Opencart‘ da gayet başarılı ve popüler bir sistemdir.

Semrehberi, web tasarım konusunda 11 yıllık deneyime sahip olup kişilere özel, şahıs ve kurumsal firmalara, wordpress, joomla, opencart ve özel web sayfa tasarımları ve e-ticaret sistemleri konusunda müşterilerine profesyonel destek vermektedir. Kurmuş olduğumuz sistemler ile size web siteniz üzerinde çok büyük kontrol imkanı ve güvenlik sağlıyoruz. Aynı zamanda sayfalarınızı istediğiniz takdirde Google AdWords ve SEO için uyumlu hale getirerek web üzerinde daha çok görünütülenip, bulunabilmesi için yüksek avantaj sağlıyoruz.

Mevcut web siteniz artık günün gereklerini karşılayamıyor ve daha güncel ve yeni sistem bir web sitesi istiyorsanız, bununla beraber  arama motorlarında üst sıralardada çıkmak ( SEO ) gibi isteğiniz oluyor ise Referanslar sayfamıza göz atarak bitirmiş olduğumuz projeleri görebilir ve bizimle iletişim sayfamızdan telefon ve e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.