06-12-2018 07:49 info@semrehberi.com
Takip Edin:
Samsung Galaxy S7 Nougat 7.0 güncellemesi

Samsung Galaxy S7 Nougat 7.0 güncellemesi

Sponsor Bağlantı
468 Banner

Samsung’un android işletim sistemli cihazlarına gelecek olan Nougat 7.0 güncellemesi için Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen kendi twitter hesabından açıklama yaptı. Açıklamayı Samsung akıllı cihaz kullanıcılarının yoğun istek ve soruları üzerine  yaptığını belirtti.

Samsung, amiral gemisi cihazları Galaxy S7 ve S7 edge için Android Nougat 7.0 güncellemesini geçtiğimiz Ocak ayında dağıtıma başlamıştı fakat Türkiye’deki Galaxy S7 ve S7 edge cihazları için henüz bir güncelleme yayınlanmamıştı. Beklenen güncelleme ile ilgili haber Samsung Türkiye Yardımcısı Tansu Yeğen tarafından yapıldı.

Samsung Nougat Güncellemesi

Tansu Yeğenin yaptığı açıklamaya göre Galaxy S7 Nougat 7.0 güncellemesi bu hafta sonu itibari ile mevcut S7 ve S7 edge kullanıcılarına ulaştırılacağını bildirdi. Galaxy S6, S6 edge+ ve Galaxy Note 5 kullanıcıları şubat ayının üçüncü hafta sonunda, Galaxy S6 edge kullanıcıları ise şubatın dördüncü haftasında Android 7.0 sürümüne kavuşacağını bildirdi.

Samsung A2016 ve J serisi cihazlara sahip olanlar ise bir kaç ay daha beklemek zorunda kalacaklar.

Benzer Yazılar

  • Google Adwords vs SEO
  • Android Uygulamaları ve Mobil Cihaz Güvenliği
  • Google Siteden Nasıl Haberdar Olur ?
Serkan OKTAY Hakkında
Serkan OKTAY 2005 yılı itibariyle web tasarım ve programlama konularını meslek edinerek 2009 yılından itibaren deneyimlerine Google arama motoru optimizasyonu (SEO) ve AdWords, Sosyal medya ve reklam danışmanlığı konularını katarak, bu konularda sertifika ve deneyim sahibi olmuştur. Günümüzde Sertifikalı interaktif reklam danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yorum Yaz

*

oogle+'da Takip Edin
 
acebook Sayfamız
En Popüler Konular
Son Tweet’ler