06-12-2018 07:54 info@semrehberi.com
Takip Edin:
Web Site Popülaritesi Nasıl Oluşur?

Web Site Popülaritesi Nasıl Oluşur?

Sponsor Bağlantı
468 Banner

Web Site PopülaritesiMerhabalar semrehberi takipçileri, yeni bir makale ile  bir kez daha karşınızdayım. Bir sitenin popülaritesi, özetle ne kadar farklı patformda, ne kadar farklı sayıda kişi tarafından ne kadar fazla şekilde tanıtılmış ve linki geçmişse popülaritesi de o kadar fazla olmaktadır. Bu sayılan kriterlerden sadece bir tanesinde fazlalık varsa orada popülarite yoktur veyahut maniple vardır. Yani doğal bir popülerlik değil yapay popüler olma çabası sonucudur.
Günlük hayattan örnek vericek olursak, popüler bir sanatçı veya devlet adamı, gazete, internet, televizyon, radyo gibi çeşitli kanallar, haber, magazin, tartışma, belgesel gibi farklı programlarda ve çok sayıda insan tarafından ismi telaffuz edilen kişilerdir. Bunlardan herhangi biriyle tanıtımı gerçekleşiyorsa popüler olamamış yani halka mal olmamış veya kendi iradesi ile bir kısım tanıtım yapılarak popülaritesi maniple edilmiştir. Popüler bir sanatçı ve devlet adamının söyledikleri halk tarafından yazılan makale de aynı şekilde önemli kılınır ve doğrudan üst sıralarda listelenir.

Benzer Yazılar

  • Anchor Text
  • Adwords Kayıt
  • SEO Hataları
Serkan OKTAY Hakkında
Serkan OKTAY 2005 yılı itibariyle web tasarım ve programlama konularını meslek edinerek 2009 yılından itibaren deneyimlerine Google arama motoru optimizasyonu (SEO) ve AdWords, Sosyal medya ve reklam danışmanlığı konularını katarak, bu konularda sertifika ve deneyim sahibi olmuştur. Günümüzde Sertifikalı interaktif reklam danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yorum Yaz

*

oogle+'da Takip Edin
 
acebook Sayfamız
En Popüler Konular
Son Tweet’ler