06-12-2018 07:54 info@semrehberi.com
Takip Edin:
Rakip Web Sitelerin Ziyaretçi Sayısını Öğrenme

Rakip Web Sitelerin Ziyaretçi Sayısını Öğrenme

Sponsor Bağlantı
468 Banner

Bir web siteniz var ve günde yada ayda kaç kişinin ziyaret ettiğini mi merak ediyorsunuz ? veya rakiplerinizin ne kadar ziyaretçi aldığı sizi düşündürüyor ise bu makalemizde web sitelerin ziyaretçi sayılarını öğrenebilmeniz için neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

 

Web sitelerin, günlük dosyayı istatistikleri açık kalmadığı sürece trafik yoğunluklarını tam olarak bilmeniz mümkün olmamaktadır.
Rakip web Sitelere gelen ziyaretçi sayısı hakkında bilgi edinebileceğiniz 2 farklı tarayıcı için eklenti mevcut, bu eklentiler sayesinde ortalama ne kadar ziyaretçi aldığı hakkında istatistik sahibi olabileceksiniz.  Linklere tıkladığınızda açılan sayfada sağ üst köşede ilgili eklenti ikonuna tıklayıp Google Chrome veya Mozilla Firefox için eklentiyi ekleyebilirsiniz.

Örnek resimde görüldüğü gibi Mozilla tarayıcısında ilgilendiğiniz web sitesinde iken sol üst köşedeki grafik ikonuna tıkladığınızda istatistik verilerini görebilirsiniz.

Firefox Eklentisi İçin Tıkla

Chrome Eklentisi İçin Tıkla

Benzer Yazılar

  • Google Arama Terimleri ve Detaylı Arama
  • Yeni Başlayanlar İçin SEO
  • Google Adwords vs SEO
Serkan OKTAY Hakkında
Serkan OKTAY 2005 yılı itibariyle web tasarım ve programlama konularını meslek edinerek 2009 yılından itibaren deneyimlerine Google arama motoru optimizasyonu (SEO) ve AdWords, Sosyal medya ve reklam danışmanlığı konularını katarak, bu konularda sertifika ve deneyim sahibi olmuştur. Günümüzde Sertifikalı interaktif reklam danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

“Rakip Web Sitelerin Ziyaretçi Sayısını Öğrenme” için 2 Yorum

  • Kurye dedi ki:

    Arkadaşlar crome eklentisini kurdum ama bu eklentinin doğruluk payı nekadar caba guncelforum.org baktım deneme olarak rakamlar çıktı ama tam doğrumu bilemiyorum. bu konu hakkında bilgilendirirmisiniz

Yorum Yaz

*

oogle+'da Takip Edin
 
acebook Sayfamız
En Popüler Konular
Son Tweet’ler