17-01-2019 10:12 info at semrehberi.com
Takip Edin:
Sosyal Ağları Değerlendirin

Sosyal Ağları Değerlendirin

Sponsor Bağlantı
Aliexpress TR

Günümüzde sosyal ağların artmasıyla birlikte çağımız adeta sosyal ağlar çağına dönüşmüş durumda ve insanlar tüm yaptıklarını sosyal ağlardaki takipçileriyle paylaşmakta.anlık iletilerin paylaşıldığı Twitter,eski arkadaşların bulunduğu Facebook ve profesyonel ilişkilerin kurulduğu Linkedin…

Tabii bu sosyal ağların sayesine hedeflemek istediğiniz insanlara ulaşabilirsiniz.

Facebook..

İş yaşamınızın ilginç taraflarıyla birlikte sürekli durumunuzu güncelleyin.

Güncellediğiniz bilgileri ve kampanyalarınızı yayınlayın

Apilerin avantajını kullanın.Burada elde ettiğiniz bilgileri potansiyel iş kontaktlarınıza ulaşmak için kullanabilirsiniz.

Linkedin:

İlişkili gruplara kayıt olun ve uzmanlık alanınızdaki soruları cevaplayın.Bu sizin görünürlüğünüzü ve ulaşılabilirliğinizi artıracaktır.

Şirketiniz ve sizin hakkınızda insanların ne yazdığını görün.

Twitter:

İşiniz ve sektörünüzle ilgili kişileri ve şirketleri takip listenize alın ve onların metodlarının hangilerinin daha iyi dönüşüm sağladığına karar verin.Sektörünüzle ilgili diğer kişilerin tavsiye ve stratejilerini öğrenerek sektörünüzdeki gelişmeleri yakından takip edebilir bilgilerinizi sürekli takip edebilirsiniz.

Twitter in Facebook statünüzü ve girdiğiniz iletilerinizi anında güncelleyen Facebook eklentisini kullanarak farklı platformlarda ulaşım alanınızı genişletebilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

  • Sosyal Ağları Değerlendirin
  • Adwords Uzmanı
  • Google Browser Size
Serkan OKTAY Hakkında
Serkan OKTAY 2005 yılı itibariyle web tasarım ve programlama konularını meslek edinerek 2009 yılından itibaren deneyimlerine Google arama motoru optimizasyonu (SEO) ve AdWords, Sosyal medya ve reklam danışmanlığı konularını katarak, bu konularda sertifika ve deneyim sahibi olmuştur. Günümüzde Sertifikalı interaktif reklam danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yorum Yaz

*

Sponsor Bağlantılar
SeM SeM
Aliexpress TR
oogle+'da Takip Edin
 
acebook Sayfamız
En Popüler Konular
Son Tweet’ler