06-12-2018 07:48 info@semrehberi.com
Takip Edin:

Google Reklamları

Google AdWords Reklamları

Google AdWords Reklamları ve İşletmenizin Reklamlarının İnternette Yayınlanması

Google AdWords Reklamlarının Yararları ve Kazandırdıkları

 • Dünya çapında en çok tercih edilen ve Türkiye’de yaklaşık %90 üzerinde bir pazar payına sahip arama motorunda reklam vermek, web sitenize daha fazla ziyaretçinin gelmesini sağlamak ve daha fazla müşteri elde etmek için etkili bir çözüm olmaktadır.
 • Google AdWords ile, yatırımınızın karşılığında ne elde ettiğinizi daima bilirsiniz. Size nelerin yolunda gittiğini ve kampanyalarınızı daha da iyileştirebilmemiz için neler yapabileceğimiz konusunda birçok araç ve rapor sunması.
 • Reklam oluşturma biçimleri daima esnek olup, reklam kampanyalarınızın hemen hemen tüm özelliklerinde istediğiniz zaman ince ayarlar yapılabilmesine imkan sunmaktadır. Örnek olarak bütçenizi, reklam metinlerinizi, anahtar kelimelerinizi, coğrafi hedeflemenizi, reklamınızın görüneceği günler ile saatleri ve daha pek çok isteğe ve kriterlere göre seçim yapabilme imkanı.

Reklamların Maliyetleri ve Ödeme Seçenekleri

 • Google AdWords ile reklamlarınızın bütçeleri üzerinde tam kontrol sağlarsınız istemediğiniz süpriz ödemeler ile asla karşılaşmazsınız.
 • Reklamlarınız görüntülendiği zaman değil, müşterilerin reklamlarınıza tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiklerinde ücretlendirilirsiniz.
 • Sadece reklamınız işe yaradığında ücret ödersiniz, aksi halde ödeme yapmak zorunda olmazsınız.

Google AdWords Reklam Danışmanlığı Konusunda Sunduklarımız

 1. İşletmenizin, ürünüzün veya vermiş olduğunuz hizmet konusunda bilgi edinme,  araştırma ve rekabet durum değerlendirmesi.
 2. Durum değerlendirmesi sonrasında, (Keywords) anahtar kelimeler araştırması ve etkili reklam metinleri belirleme süreci.
 3. AdWords Hesap Yönetimi için Günlük Bütçe belirlemesi ve seçilen anahtar kelimerin tıklama başına maksimum (TBM) ödenecek tutarların belirlenmesi.
 4. Ürün, hizmet veya işletmenizi sunduğunuz web sitesinin açılış sayfa kontrolleri ve ilgili sayfaların reklamlara uygunluğunun belirlenmesi.
 5. Ürün veya hizmet kategorileri, dil, bölge, zaman kriterlerine göre uygun reklam kampanyaları oluşturma.
 6. Oluşturulan kampanyaları analiz ederek, en etkili şekilde çalıştırmak ve  müşterilerden maksimum geri dönüş alacak biçimde optimize ( iyileştirmek ) etmek.
 7. AdWords reklam kampanyalarının bütçe harcamaları için sürekli izleme, takip, ölçüm ve raporlarını sizlere sunmak.

Adwords Şimdi Başla