17-01-2019 09:26 info at semrehberi.com
Takip Edin:

Gizlilik Politikamız

1- Semrehberi olarak siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sunucularda toplanan bu bilgiler, istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üye “sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece Semrehberi bünyesinde kullanılmaktadır.

2- Semrehberi olarak web sitemizdeki gezinti esnasında ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli üyemizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

3- Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan    ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli Üyelerimiz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir    zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında ve sağ üst köşesinde bulunan  üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak   kolayca çıkabilirsiniz.

4- Semrehberi olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek   yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli Semrehberi üyelerine daha özel ve etkin bir kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

5- Ayrıca www.semrehberi.com üyelik sayfalarında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz.

Semrehberi

Sponsor Bağlantılar
SeM SeM
Aliexpress TR