13-12-2018 14:17 info@semrehberi.com
Takip Edin:
Adwords Uzmanı

Adwords Uzmanı

Sponsor Bağlantı
468 Banner

Adwords Uzmanı Kimdir ? Sertifikalı Adwords Uzmanı ne iş yapar ?

ADWORDS UZMANIAdwords uzmanı : Google Aramalarında ki reklamlar, google’ın iş ortağı olan sitelerdeki görüntülü reklamları ( örnek mynet.com’daki yerleşik reklamlar ), Video reklamları ( örnek youtube videolarındaki reklamlar ) gibi türde reklam hesaplarını yöneten kişilerdir, fakat herkes adwords hesabı yönetebilir, Adwords uzmanı ‘nın farkı bu konuda eğitim almış ve teknik yönden bilgili olan kişi olmasıdır. Adwords Uzmanları reklam kampanyaları ve bütçeleri olabildiğince iyileştirerek ( optimize ederek ) en doğru fiyatla, en düşük maliyetlerde olabildiğince fazla dönüşüm ( müşteri ) çekmenizi sağlayan kişi olmalarıdır.

Sertifikalı Adwords Uzmanı : Yine Google Adwords hesaplarını yöneten fakat google tarafından, temel adwords sınavı ve ileri seviye sınavlarını başarıyla tamamlayıp sertifika kazanmayı hak etmiş kişilerdir. Sertifikalı Adwords Uzmanı bu işi meslek edinip daha çok bu işle uğraş verir. Günümüzde Firmalar’ın online reklam ve pazarlama departmanlarında bu nitelikle çalışacak uzmanlar aranır hale gelmiştir. Eğer sizilerinde firmanızda bu tür uzmanlara ihtiyacınız oluyor ise bu işi meslek edinmiş Sertifikalı Adwords Uzmanı ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Adwords Hesap Uzman ‘ları bir firmaya bağlı veya Freelance ( haricen ) olarak çalışabilirler, yani bir  firma bünyesinde çalışmadan kendi ofisinde çalışan uzmanlar da günümüzde az da olsa sayısı artarak çoğalmaktadır. Çalışma şekli firma ile uzman arasındaki anlaşmaya bağlıdır.

Semrehberi, Sertifikalı Adwords Uzmanı olarak birçok firma ve firmalara bu konuda Adwords hesap uzmanlığı desteği vermektedir.
Eğer sizinde Adwords reklamlarınız için bir uzmana ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Benzer Yazılar

  • Neden İstenmeyen İndexlerin Silinmesi Gerekir?
  • Google Reklam ve AdWords Reklamları
  • Google botları, ping atma ve indexlenme süreci
Serkan OKTAY Hakkında
Serkan OKTAY 2005 yılı itibariyle web tasarım ve programlama konularını meslek edinerek 2009 yılından itibaren deneyimlerine Google arama motoru optimizasyonu (SEO) ve AdWords, Sosyal medya ve reklam danışmanlığı konularını katarak, bu konularda sertifika ve deneyim sahibi olmuştur. Günümüzde Sertifikalı interaktif reklam danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yorum Yaz

*

oogle+'da Takip Edin
 
acebook Sayfamız
En Popüler Konular
Son Tweet’ler