06-12-2018 07:48 info@semrehberi.com
Takip Edin:

Adwords Uzmanı

Adwords Uzmanı Kimdir ? Sertifikalı Adwords Uzmanı ne iş yapar ?

ADWORDS UZMANI, ADWORDS UZMANI ISTANBUL, ADWORDS REKLAMAdwords uzmanı : Google Aramalarında ki reklamlar, google’ın iş ortağı olan sitelerdeki görüntülü reklamları ( örnek mynet.com’daki yerleşik reklamlar ), Video reklamları ( örnek youtube videolarındaki reklamlar ) gibi türde reklam hesaplarını yöneten kişilerdir, fakat herkes adwords hesabı yönetebilir, Adwords uzmanı ‘nın farkı bu konuda eğitim almış ve teknik yönden bilgili olan kişi olmasıdır. Adwords Uzmanları reklam kampanyaları ve bütçeleri olabildiğince iyileştirerek ( optimize ederek ) en doğru fiyatla, en düşük maliyetlerde olabildiğince fazla dönüşüm ( müşteri ) çekmenizi sağlayan kişi olmalarıdır.

Sertifikalı Adwords Uzmanı : Yine Google Adwords hesaplarını yöneten fakat google tarafından, temel adwords sınavı ve ileri seviye sınavlarını başarıyla tamamlayıp sertifika kazanmayı hak etmiş kişilerdir. Sertifikalı Adwords Uzmanı bu işi meslek edinip daha çok bu işle uğraş verir. Günümüzde Firmalar’ın online reklam ve pazarlama departmanlarında bu nitelikle çalışacak uzmanlar aranır hale gelmiştir. Eğer sizilerinde firmanızda bu tür uzmanlara ihtiyacınız oluyor ise bu işi meslek edinmiş Sertifikalı Adwords Uzmanı ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Adwords Hesap Uzman ‘ları bir firmaya bağlı veya Freelance ( haricen ) olarak çalışabilirler, yani bir firma bünyesinde çalışmadan kendi ofisinde çalışan uzmanlar da günümüzde az da olsa sayısı artarak çoğalmaktadır. Çalışma şekli firma ile uzman arasındaki anlaşmaya bağlıdır.

Semrehberi, Sertifikalı Adwords Uzmanı olarak birçok firma ve firmalara bu konuda Adwords hesap uzmanlığı desteği vermektedir.
Eğer sizinde Adwords reklamlarınız için bir uzmana ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adwords reklamları ve işletmenizi internette tanıtmanın yolları

Fark edilmenin ve işletmenizi İnternet’te büyütmenin beş yolunu öğrenin. Pazarlama seçeneklerini ve sahip olduğunuz zaman ve kaynaklar bakımından hangi pazarlama tekniklerinin işinize en çok yarayacağını keşfedin.

İşletmenizi İnternet’teki müşterilere tanıtmanın en iyi yolunu belirlemeniz için bizimle iletişime geçiniz…