Semrehberi İnternet Reklam Danışmanlığı
Semrehberi İnternet Reklam Danışmanlığı Reklam Alanı
ADWORDS UZMANI,SEO UZMANI, SOSYAL MEDYA UZMANI, ADWORDS REKLAM

Joomla için Seo Yapılandırması

Oca - 11 - 2012
Yazar: Serkan OKTAY

Joomla web sitelerinde sayfalar http://www.semrehberi.com/administrator/index.php?option=com_content << bu şekle benzer linkler halinde görünür. Bu tarz sayfa linkleri seoGoogle dan Seo Rehberi. Devamını oku ... » açısından dezavantaj oluşturmaktadır.

Web sitemizin Arama motorlarına uyumlu ve indexlenmesi kolay hale getirmek bizi Google de rakip sitelere göre 1 adım önde olmamızı sağlar. SeoGoogle dan Seo Rehberi. Devamını oku ... » yapılandırmamızı hallettikten sonra sitemizdeki konuların linkleri örnek olarak >> http://www.semrehberi.com/adwords/70-adwords-ipucu.html bu şekilde görüntülenecektir. Bu yöntem SeoGoogle dan Seo Rehberi. Devamını oku ... » açısından sitemize çok faydalı olup bizi üst sıralara çıkarabilmektedir..

Anlatmış olduğum yöntem Linux Serverlerde denenmiş, bizzat kendi sitemizde kullanmaktayız. Windows sunucularda denenmemiştir. Konumuzla ilgili dosyalar win.zip dosyası halinde alltta verdiğim Download linkinden indirebilirsiniz.. Dosya içeriğinde anlatımlar Once-benioku.txt metin belgesinde yazılı olup gerekli tüm anlatım mevcuttur..

Download

 

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yoruma Kapalı.

» Web Sitemizde Toplam 7 Kategoride
» 46 Makale ve 76 Yorum Bulunmaktadır.